איך לשזור זר פרחים לראש

אפרוחים לחתונה יצרה זר פרחים ייחודי והיא כאן כדי ללמד אתכם כיצד לעשות זאת. Bloom in the Box יצר זר פרחים בהשראת אחו צהוב, המושלם לכל כלה. אולם פטרישיה היא פרחונית ומסבירה כיצד להכין זר חתונה ב 6 צעדים פשוטים.

כל עוד יש לכם את הכלים המתאימים, אפשר בהחלט להכין זר מפל של משי ופרחים טריים. אתה יכול להכין חומרים מדהימים עבור הפרחים שלך, החל ממשי ועד פרחי משי ואפילו צבעוני ורדים משי.

אם פרחים אמיתיים הם לא הדבר שלך, אתה יכול גם להכין את הפרחים שלך ממגוון חומרים אחרים כגון משי, צבעוני משי ואפילו ורדי משי. כשאתה מכין יען שמישהו יוכל לקיים באירוע, בצע אחיזת סרט פשוטה לידית.

כדאי לוודא שיש לכם קצת יותר מקום

כדי שהחוט יתקטן כשהפרחים נכרכים סביבו. עוטפים את סרט הפרחים סביב החוט בכשלושה סנטימטרים וממשיכים לעטוף אותו סביב ראש הפרח. חותכים את כל הגבעולים העודפים ואז עוטפים את הסרט מעל גב ראשי הפרחים. הכניסו את שלוש הקשתות והקישוטים לזר על ידי החלקת החוטים אל מחזיק הזר. למרבה המזל, ישנן כמה שיטות לייבוש פרחים במהירות בהן אתה יכול להשתמש אם אתה ממהר לייבש את הפרחים שלך, ושאתה יכול להשתמש בהן להכנת מזכרות, זרים או פרויקטים אחרים. אתה יכול גם לשמור על פרחים חזקים על ידי ריסוס שעווה איטום אקרילית לאחר הגמר, לא משנה באיזו שיטת שימור תבחר. גם אם קיבלתם זר יפה, עליכם לשמור את הפרח מאוחר יותר, אפילו את זרי החתונה, שם יש לכם כל כך הרבה פרחים שאנחנו לא יכולים לשאת כדי לזרוק אותם בפועל, כי ברגע שהם מיובשים ולוחצים, הם לא חזקים כל כך כמו שהיו כשסיימו.

אם הפרחים החתוכים מחוטים

עליך להדביק אותם באמצעות סרט פרחים לפני שאתה חיווט אותם כדי לשמור על לחות על הגבעולים. השתמש בכריכת חוט כדי לקשור את הגבעול כמה סנטימטרים מבסיס הפרח, וכרוך את החוט סביב שני הגבעולים והמילוי הקודם, וודא שהפרחים מסתכלים על החרטום והכתר.

החל מהירוק, התכופף וכרוך חתיכת סרט סביב כל חתיכה שאתה עוטף בסרט פרחים. התחל את הסרט בבסיס שבו כריכת הפרח וכופף כדי לעטוף את החלק.

חתוך עלים או קוצים שאינך רוצה בעזרת מספרי הפרחים וחתוך אורך גבעול קטן לראש הפרח הרצוי

עדיף לפרוש את הגבעול ולהניח את הזר באגרטל עם מים, אך ניתן גם לשמור את הפרחים עטופים כך שתוכלו לתת אותם לאדם המיוחד הזה. נסה להשתמש רק בפרח אחד לכל הזר או השתמש בבת אחת, כי בכל פעם שהם נחתכים הם צריכים להיות מטוגנים שוב. ברגע שאתה משאיר אותם במים וחותך את הגבעולים, שתו אותם ישר מהבקבוק. השלב הבא הוא יצירת כתר בודד שניתן לעשות בו שימוש חוזר, והשימוש בפרחים וצמחים יבשים מעניק לכתר הפרחים אריכות ימים. אם אתם מחפשים את הפרח המושלם שמתאים לאופנת הפסטיבל שלכם, הדרכה פרח DIY – כתר זה יעזור לכם להיראות כמו פרח. ניתן לעצב את הרעיון הפיסולי הזה זמן רב מראש וללבוש אותו לאירוע מיוחד, כמו מסיבת יום הולדת או חתונה. ברגע שיש לך את היסודות של כתר הפרחים DIY למטה, בדוק את העיצובים הייחודיים האלה כדי לקבל השראה לכתר הפרחים המושלם שלך.

השתמש בתרשים כמות זה של פרחים כדי לגלות כמה גבעולים וגבעולים אתה זקוק לסידור הפרחים שלך בעצמך. ייתכן שיהיה קל יותר לקנות יותר פרחים ממה שדרוש לזר בודד (ראה קישורים בחלק זה).

כאן קניתי ורדים שהיו 25 דולר וירוק במחיר של 12 דולר והשתמשתי בשקית קניות ישנה כעטופה, קשרתי את כל מה שבראשתי ותליתי סרט. מחיר זר יכול לעלות או לרדת בהתאם למספר הפרחים שיש לרכוש ולאיכות הפרחים.

ניתן לבנות זר מרוכב באמצעות מאות עלי כותרת בודדים המחוברים יחד כדי להיראות כמו פרח גדול או אפילו פרח יחיד עם מספר קטן של פרחים קטנים יותר.

הוסף עוד פרחים לעלווה שכבר השתמשת בה והכניס חוט תא מטען בן 18 מסלולים כתמיכה

הוסיפו עוד מעט עלווה ליצירת מסגרת מעוגלת לזר, או הוסיפו עוד גבעולי קיסוס למרכז בעל הזר ליצירת מעין מסגרת סביב הפרחים החשובים. אני ממליץ לעצב את הפרחים כך שיהיה לך זר יפה.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: