nymph-3388708_1280

איך לשזור זר פרחים לראש?

אפרוחים לחתונה יצרו זרי פרחים ייחודיים והם כאן כדי ללמד אתכם כיצד לעשות זאת. בלום אין קופסא יצרה זרי פרחים בצבע אחו בהשראה, המושלמים לכל כלה. אולם פטריסיה היא פרחונית ומסבירה כיצד מכינים זר חתונה ב -6 שלבים פשוטים.

כל עוד יש לכם את הכלים המתאימים, אפשר בהחלט להכין זר מפל של משי ופרחים טריים. אתה יכול להכין חומרים מדהימים לפרחים שלך, החל ממשי ועד פרחי משי ואפילו צבעוני משי ונורות צבעונים.

כשאתה מכין זר למישהו באירוע, אתה יכול להכין ידית פשוטה לסרט. פרחים אמיתיים הם למעשה כלום, אז אתה צריך להכין אותם בעצמך לפני שתשתמש בהם.

חותכים את הגבעולים העודפים ועוטפים את החוט סביב גבעולי המילוי הקודם

כך שהפרחים פונים אל החרטום והכתר. עוטפים את הסרט כשלושה סנטימטרים סביב החוט שלך ועוטפים אותו עוד כארבעה סנטימטרים, ואז עוטפים את הסרט סביב החלק האחורי של ראש הפרח. הכניסו את שלוש הקשתות והקישוטים לזר על ידי לחיצה על קצה כל חוט למחזיק הזר.

חותכים את הפרחים לגובה דומה של גבעול, אך לאחר מכן תוכלו לקצר את הגבעולים תוך כדי נסיעה, או לחתוך אותם לגבעולים דומים בגובהם.

אם הפרחים החתוכים מחוטים

עליך להדביק אותם עם סרט פרחים לפני שחותכים אותם כדי לשמור על לחות על הגבעולים. הגבל את מסירת הפרחים לגבעולים ארוכים ובינוניים, ללא קשר לפרחים או לצבע הסרט. התחל את הסרט בבסיס שבו יש לך את חוט הקשור וקשור את הגבעול כמה סנטימטרים מבסיס כל פרח.

כדי להתחיל עם הירוק, עוטפים חתיכת סרט סביב הסרט ומכופפים כדי לעטוף את החתיכה בסרט פרחים.

השתמש במספריים של חנות הפרחים

כדי לחתוך את כל העלים או הקוצים שאינך רוצה וחתך אורך גבעול קטן מראש הפרח הרצוי. למרבה המזל, ישנה שיטה מהירה לייבוש הפרחים בה אתה יכול להשתמש אם אתה ממהר לייבש את הפרחים שלך ושאתה יכול להשתמש בהם להכנת מזכרות, זרים או פרויקטים אחרים. אתה יכול גם לשמור על פרחים חזקים על ידי ריסוס שעווה איטום אקרילית לאחר הגמר, לא משנה באיזו שיטת שימור תבחר. אם אתה מקבל זר יפה או אפילו זר לחתונה, יש בתוכך כל כך הרבה פרחים שאתה לא יכול לשאת לזרוק אותם בפועל, לאחסן אותם עד שהם מיובשים ולוחצים. לאחר מכן ניתן לעשות בהם שימוש חוזר מכיוון שיש לטגן אותם בכל פעם שהם נחתכים.

אחת הדרכים הטובות ביותר לייבש פרחים

במיוחד זרי פרחים מלאים, היא לאסוף ולקשור את הגבעולים שלהם (במיוחד את החוט), ואז לתלות אותם על מקל או על קולב ולתלות אותם באור שמש ישיר. אתה יכול לעטוף את הפרחים כך שתוכל לתת אותם לאדם מיוחד, אך עדיף לפרוש את הגבעולים ולשים את הזר באגרטל עם מים. טועמים רק פרח אחד או את כל הזר ושותים את הפרח בזמן שהוא שוכב במים והגבעול מנותק שוב.

שימוש בצמחי פרחים מיובשים מעניק לפרחים שלך אריכות ימים

כך שתוכל ליצור רעיון פיסולי זמן רב וללבוש אותו לאירוע מיוחד, כגון מסיבת יום הולדת או אפילו חתונה. תפסו את הפרח הראשון בחגורה והדקו את הגזע לכתר בעזרת חוט או רצועת נייר כסף. אם אתם עוסקים באופנת הפסטיבל, הדרכה זו להכנת כתרי פרחים משלכם תעזור לכם ליצור כתר בהתאמה אישית שניתן להשתמש בו שוב ושוב. ברגע שיש לך את היסודות של פרחי DIY למטה, בדוק את העיצובים הייחודיים האלה כדי לקבל השראה לכתר הפרחים המושלם.

הניחו עוד גבעולי קיסוס באמצע מחזיק הזר ליצירת מסגרת מעוגלת לזר. הכנס חוט חבית בקוטר 18 כדי לתמוך בו והדק אותו בראש באמצעות רדיד או רצועת חוט.

תוכלו לערוך בוטונייר יום לפני החתונה שלכם ולהקפיד לקבל פרחים נוספים לתרגול

השלב הבא הוא לוודא שהפרחים שלך נראים טוב כמו התמונה לעיל. דאג שתעשה זאת בימים בהם מותאמת לך שמלת הכלה בהתאמה אישית והכין את ה- bouton nieres ליום החתונה שלך.

אם הזר שלך

הוא במגוון צבעים, בחר סרט התואם את הפרחים ובקש מהפרח שלך להשתמש באותו צבע הפרח והמרקם עבור כתרי הפרחים כפי שהשתמשת בזרי החתונה שלך. אם לפרחים שלך יש שני פרחים או יותר, חתוך את הפרחים ותן להם גבעול חדש. גם עם פרחים נועזים יותר בכתר, תוכלו לשלב כמה מהצבעים העדינים יותר כמו אדום, ירוק, כחול, צהוב, כתום או אפילו סגול.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: