כמה זמן יכול להחזיק זר פרחים לראש? ואיך אפשר לשמר אותו כמה שיותר?

זה אולי נראה כמו בחירה פשוטה – עד לחתונה, אבל אם אתה מחזיק אותה בטעות גבוה מדי, קל לשכוח להטות אותה למצלמה ולהפוך את ראש הפרחים. אחרי כל העבודה שהשקעת ביצירת התצלום המושלם – זרי פרחים המושלכים מעל לראשך עלולים להיות קורעי לב. מראה הכלה חייב להיות יפה כמו החזית, לכן וודא שהיא נראית טוב ככל האפשר במקום בו היא רואה אותה בזמן שהיא אוחזת בה.

חפשו גם פרחים שהתחילו להיפתח אך עדיין לא פתוחים לגמרי

הם מחזיקים זמן רב יותר. אם אתה אוסף מוקדם מדי והם עדיין קרובים לתפרחת, הפרחים לא נפתחים באותה מהירות כמו שהם פותחים אותם בזמן שהם עדיין מנביטים. ככל שאתה מכין את הגבעולים כראוי – וככל שפרחים חתוכים מושקים זמן רב יותר – הם מחזיקים זמן רב יותר.

כך תשמרו על פרחי החתונה שלכם רעננים כפי שנראו ביום בו נראו לראשונה

תתפלאו כמה זמן הסידור שלכם יישאר רענן ואתם תצפו לו בקוצר רוח – דרך נהדרת לשמור על טריות הפרחים עוד זמן רב. כעת, לאחר שסיימתם את הפרחים החתוכים שלכם באגרטל, הנה כמה דרכים לשמור על הפרחים זמן רב ככל האפשר. מצד שני, תרסיס ספריי לשיער לא אומר שהוא שמר על זר הזר. הדרך הטובה ביותר לשמור על טריות הפרחים לזמן ארוך יותר היא לוודא שהם צוננים יפה!

אבל אל תתייאש

יש כמה דברים שפרח שלך יכול לעשות כדי לתכנן ולבנות כתר פרחים כדי להאריך את חיי הפריחה ולהבטיח רעננות מקסימאלית בכל פעם שאתה זקוק לו. לא משנה במה תבחרו, וודאו כי תוכלו לשמור את הפרחים לאורך זמן. גם אם אינך עושה דבר להאריך את חיי הפרחים שלך, אתה עדיין יכול לגרום לסידור שלך להראות טוב.

אם אתה רוצה לשמור על הצורה והצבע של הפרחים שלך אבל לא אוהב את הרעיון של משקל נייר

זר ממוסגר הוא בחירה נהדרת. קראתי כיצד לשמר זרי פרחים לחתונה על ידי הפיכתם למשקולות נייר, ייבושם ומסגור אותם. הסדנה לשימור פרחים הופכת רביעיות פרחים למשקולות נייר מדהימות, ולכן הייתי רוצה אחת למזכרת. קל להתקנה של מעמד לזרי פרחים כמו דוכן עם מהדקים, אך הידוק הוא יקר מאוד ותוכלו להשתמש באגרטל חזק או בבקבוק כמחזיק בכדי לשמור על בטיחות העיצוב שלכם.

בדוק אם אתה צריך להחליף את נייר השעווה

מכיוון שהוא סופג את הלחות מהפרח בתהליך הלחיצה. אם הפרחים החתוכים שלך מחוברים, עליך להדביק אותם עם סרט פרחים לפני החיתוך כדי לשמור על לחות על הגבעולים. זה ייקח כחודש לפני עלי הכותרת להתייבש לחלוטין, אז בדוק כל כמה שבועות בערך.

כאשר הפרחים מתייבשים

תוכלו לשמור את הפרחים האהובים עליכם אם ברצונכם לשמור אותם לעצמכם. שמור את הפרח במקום קריר ויבש במשך כמה ימים כדי להבטיח שהוא יישאר טרי, או אחסן אותו במקרה שהוא מתייבש – זרים משולבים לעיתים קרובות עם אמבטיות פרחים ופרחים חתוכים, והוספת פרחים ומזון ל אגרטל פרחים טריים הוא שיטה מוכחת ונכונה לשמירה על טריות הפרחים. בין אם נקצרים בגינה גזומה משלכם ובין אם נרכשים בחנות פרחים, אדמוניות יכולות להימשך זמן רב באופן מפתיע, בתנאי שמטפלים בהן כראוי. כמו פרחים טריים רבים, זוהי ערובה נוספת שתוכלו לאחסן אותם במקרר לזמן ארוך יותר! כאשר אתם מארחים אירוע, תוכלו לפתח נוסחה משלכם להארכת חיי הפריחה.

בעזרת טבלת כמויות פרחים תוכלו לגלות כמה גבעולים וגבעולים אתם זקוקים לסידור פרחים ביתי

מכיוון שסוגי הפרחים השונים יהיו שונים מאוד בגודלם, ברור שלא בכל זרי הכלה מספר זהה של פרחים. אם תבחר זר זר, כמו הידראנגאה, הוא יכול להכיל ארבעה או חמישה גבעולי הידראנגאה, כאשר כמה פרחי מבטא מוסיפים למילויו. זני הפרחים הבודדים המפורטים להלן נותנים לך מושג כמה פרחים אתה יכול לעשות על בסיס גודל הפרח.

אם אתה רוצה קשת

חתוך אורך נפרד של הסרט וקשר אותו סביב החלק העליון של כל פרח אם אתה רוצה להרכין אותו. כשתסיים לבנות את הזר שלך, חתוך את גבעולי הפרחים לאורך קצר יותר ואז חתוך אותם לאורכים קצרים יותר. שמור על הגבעולים זמן רב בזמן שאתה עובד עליהם, אך הרשה כמה שיותר אורך כדי שתוכל לחתוך אותם כשתתחיל לסדר את הפרחים. ואז האורכים של כל אחד מגבעולי הפריחה הם מעט שונים, כך שאין יחס של – ל – כמה גבעולים וגבעולים אתה צריך לשים.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום:

nymph-3388708_1280
זרי פרחים

איך לשזור זר פרחים לראש?

אפרוחים לחתונה יצרו זרי פרחים ייחודיים והם כאן כדי ללמד אתכם כיצד לעשות זאת. בלום אין קופסא יצרה זרי פרחים

bouquet-168831_1280
זרי פרחים

סוגי פרחים לזר

ראינו כל מיני טרנדים בזר, אבל היום אני רוצה להראות לך אחד שתמיד פופולרי (לא משחק מלים המיועד) כי אין

פתיחת צ׳אט
אפשר לעזור?
היי!
איך נוכל לעזור?