beautiful-1868656_1280

קשת פרחים לראש

יתכן שראיתם שורדים של קשת אינם ניתנים לגידול מזרעים, אך אל תתעתעו. פוסט זה ייתן לך צעד אחר צעד פרטים כיצד לשתול את הפרחים וליצור גינה יפה של עציץ בקשת. בעוד שתהליך יצירת ורד הקשת אינו פשוט כמו שכפול גן פרחים רגיל או אפילו גן עם ערוגה, אין זה בלתי אפשרי לקנות ורד קשת בצורת זרעים. פוסט זה יפרט שלב אחר שלב את שלבי שתילת הפרח וגידול הוורדים.

תנו לורדים שלוש שעות שמש ביום

ואז הם יפרחו בשפע ואף יימשכו כמה ימים באגרטלים או אפילו כניסוי באגרטל. נניח ורדים כחולים, אתה יכול למעשה לקנות עגבניות צבעוניות מרהיבות לגינה הביתית שלך. מלאו את הגן שלכם בנתז צבעוני צבעוני מחבילת זרעי פרחים וצרו קשת שמחה משלכם.

כדי להפיק את המרב מהרכישה שלך, יש כמה דרכים לגרום לפרחים להחזיק מעמד זמן רב יותר, כמו שימוש במים מתוקים, אוויר צח ואפילו קצת שמש.

הדבר החשוב ביותר הוא לבחור את הצבע הנכון ולזכור שצבעי הקשת הם אינדיקטור טוב למה שיגדל היטב באזור שלך וכמה זמן זה יחזיק מעמד.

עדיף לבחור אחד בו הניצנים רק מתחילים להתגלגל מכותרת הכותרת שלהם

אך אינך יכול לשכפל את ההשפעה המדויקת. אתה יכול לקבל גרסה קלה יותר של הקשת באמצעות צבע ריסוס המיועד לפריחה, או שתוכל לקבל פרחים צבעוניים יפים על ידי התחלה משושנים לבנות ושימוש בצבעי המאכל שלהם. אז אתה רק צריך לתת לשושנים לשבת ועלי הכותרת הופכים מלבן ללבן לקבלת אפקט קשת!

אפקט הקשת

הוא רק תוצאה של תהליך זה, אך פרחי הנייר מחזיקים מעמד זמן רב בגינה בזר טרי והפרחים קלים לייבוש ושימוש בסידורי החורף. הזרק את הצבע לעלי כותרת של ורדי הקשת שלך וצפה שהוורדים יספגו אותו בן לילה, אולי למספר ימים. ייתכן שתתחיל לראות את הצבע של כל עלי כותרת תוך שעה, או שתצטרך לחכות ולהתיז שוב.

במובן זה, עליך להיות מודע לכך שאתה יכול לקנות מגוון סוגים שונים של פרחי נייר באינטרנט, כגון לבן, צהוב, אדום, ירוק, כחול וסגול.

התוצאות הן מיידיות

כך שהפריחה יכולה להיות פתוחה, והצבע המרוסס יופיע על גבי הפרחים בימים או בשבועות הקרובים. שיח ורדים ייצר בדרך כלל ורדים לבנים, אך לצמחים פורחים ארוכים אלה יש ניחוח טעים. לגבעולי פרחים אלה מוזרק חומר כימי מיוחד שמאלץ את עלי הכותרת לצבע מונוכרום בוהק. מכיוון שצבעוני קולומבוס צומחים בקליפורניה, זר ורוד-לבן הוא דרך נהדרת לרצות את כל מי שרואה בצבעונים את הפרח האהוב עליהם.

אם ברצונך לבצע הצהרה מבלי לפגוע בבנק

בחר בזר ורוד ולבן כמוצג לעיל. שמרו עליו קלאסי וצאו לסיור עם ורדי גן מיוחדים, ולא תאמינו לניחוח השמימי. אתה יכול גם לשתול זיניות באביב, אם אתה רוצה לחתוך זר פרחים שלם עבור זרי הפרחים שלך ועדיין יש לך פס צבעוני על פני הדשא. אם אתה בטוח שהפרחים שלך נראים שחורים, חשוב על אמנון אמנון או ראש נחש.

תהליך צביעת ורד הקשת הוא באמת מעניין וכולל צביעת הגבעול, בניגוד לעלי כותרת. כדי להשיג את אפקט הקשת, עליך לחלק את בסיס גבעול הפרחים לשלושה חלקים ולתת לכל חלק את הצבע שלו.

אתה רוצה לוודא שאתה מכניס תחילה את הפרחים הגדולים לפני שאתה מניח את הפרחים הבינוניים הבאים כבסיס לסידור ומסתיים בפרחים הקטנים יותר

לאחר מכן, השתמש בפרח בינוני כדי למלא את החורים שנותרו בסידור שלך, ואז השתמש בפרחים הקטנים כפרחי מבטא להשלמת העיצוב.

גובה הוורד / ים שלך צריך להתאים לגובה ורוחב הפרח שאליו אתה רוצה לצבוע אותו

—- הטריק ליצור סידור קשת הוא לצבוע תחילה את הפרחים, להטות את הגבעולים ואז להניח אותם באגרטל בזווית זו. לאחר צבע הפרח, ניתן לקצץ או לשמור ולקצץ את קטעי הגזע. כשאתה טובל את הפרח שלך במים הצבעוניים, צינורות הקסילמה על הגבעול מעלים את העלים ועלי הכותרת לצבע. השתמשו בשושנות הקשת שלכם כגדר חיה נמוכה; העלווה הדקה מאפשרת לאוויר להיכנס למרכז הצמח שלך.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום:

nymph-3388708_1280
זרי פרחים

איך לשזור זר פרחים לראש?

אפרוחים לחתונה יצרו זרי פרחים ייחודיים והם כאן כדי ללמד אתכם כיצד לעשות זאת. בלום אין קופסא יצרה זרי פרחים

bouquet-168831_1280
זרי פרחים

סוגי פרחים לזר

ראינו כל מיני טרנדים בזר, אבל היום אני רוצה להראות לך אחד שתמיד פופולרי (לא משחק מלים המיועד) כי אין

פתיחת צ׳אט
אפשר לעזור?
היי!
איך נוכל לעזור?