woman-1403417_640

קשת מפרחי משי

בפוסט זה אדווח על אופן הרכבת הסידור היצירתי הזה, כולל כמה טיפים וטריקים מעשיים שלמדתי בדרך. אני מייצר קשת מפרחי משי מגיל 16 ומוכר אותם באטסי מגיל 19! אשתף אתכם בתהליך זה כשאני לובש, מוכר, מעצב וצור אותם כך שגם אתם תוכלו להכין פרחים יפים כדי להכתיר את עצמכם.

אני מאוד אוהבת לעצב קשת מפרחי משי

וכדאי לעקוב אחר לוח פיקוח הזרים שלי בפינטרסט לקבלת רעיונות נוספים. תפסתי תבנית זרים וחבורה של פרחי משי וירהתי את אקדח הדבק החם שלי. לבסוף, אתה צריך מקל דבק חם כדי להצמיד את הפרח לתבנית השומר. עם סידורי פרחי אביב בשפע, אני מעריץ גדול של כתרי הפרחים היפים האלה, אבל מאוד אהבתי ליצור את הזר הזה.

אתה לא צריך אגרטל או קערה, רק כמה פיסות בד, צבת חיתוך ואקדח דבק חם.

היופי של הפרחים האלה מספיק בכדי לעשות אפילו סידור פשוט

אז שימו את אבנט DIY זה ברשימת המטלות שלכם עבור הנשים בביתכם ותנו להן ליהנות ממנו כמו אורורה. אני ממליץ לבחור בפרחי משי ברמה בינונית כדי להראות את המראה הזה, אבל עבור אחד יפה יותר כדאי להיות שיקי ואלגנטי. גשו לחנות בה תוכלו לבחור אותם באופן אישי או ללכת עם הצבעים הרצויים (הנה כמה נחמדים).

שמור את כל הפרטים הקטנים והקפואים לעצמך על ידי הגדרת זר משי DIY זה עם פרחים!

הם לא רוצים לדאוג שפרחים חיים יישארו טריים

יקטפו אותם כשפרחי פרחים עובדים, עלי כותרת נושרים ונובלים בין הפגישות. דברים טבעיים לעולם אינם נשארים זהים, ופרחים כוזבים זורקים כמה פרחים או ניצנים על השולחן. תן להם לרדת ולתת לפרח האמיתי לרדת, אבל אפשר פחות ניצנים כי דברים טבעיים לא.

זה שאתה משתמש בפרחים מלאכותיים לא אומר שתוכל לקטוף אותם עד הרגע האחרון

לפעמים פרחים מזויפים נמכרים בזר, אבל זה לא אומר שהם צריכים להישאר ככה. חותכים את הפרחים APART, ובפעם הבאה שאתה מוציא רבים מהם מהאחסון ומביא אותם הביתה מהחנות, הם דורשים מעט רכות וכיפוף הגבעולים. אם עלי כותרת המשי עדיין מחוברים לענף, חתכו אותם וחברו אותם שוב.

עלים אלה יספקו מאוחר יותר תמיכה נוספת לפרח וידאגו שלא יהיו פערים שאינכם מעוניינים לראות, כגון היכן שיער או עור יופיעו. פרחי משי באיכות נמוכה מראים בבירור תפרים בגבעולי הפלסטיק הקצרים והם יגרמו נזק רב לפרחים.

אם אתה רוצה להכין קשת דקורטיבית, קשר אחד לסרט והחליק דרכו מחט. להכנת עיגול, קשר את הסרט באמצע ובגב וקשור את העודף סביב הקשת. אתה יכול לשים לולאה בקצה הכתר ולהניח אותה מעל לראש הפרח שלך.

אתה לא רוצה שקלקר יזרח דרך הפרחים הבודדים

אבל אם יש לך מושג על גובה וזווית, אתה יכול להפגיש שני פרחים ולעטוף את הסרט סביבם. דאגו להרים את עלי הכותרת של פרח שכבר הודבק, כך שתוכלו למקם את הפרח הבא די קרוב אליו. החל מהחלק העליון של הזר שלך, משוך פנימה את סיכות הפרחים עם סרט משי מאובטח בסרט פרחוני.

גזור את ראשי הפרחים עם גבעולי המשי שאתה רוצה להשתמש לאבנט והוסף מעט נשימה לתינוק

בחנות המכולת שלך יהיו כנראה פרחים קטנים ומשוגעים, המכונים לעתים קרובות פרחי שעווה. גבעולי תרסיס הסומק עולים מעל הפרחים האחרים, אז חתכו אותם והניחו אותם באמצע הזר שלכם.

אני ממליץ על פרחים עם מעט פוך

כדי לכסות שטח גדול במהירות, אך לעתים קרובות אני לא יכול להתמודד עם קיצור הגבעולים כדי לתמוך בהם. הם כנראה יצטרכו רק מעטים, מכיוון שפריחת האביב זעירה יחסית לעומת, למשל, אדמוניות ומגיעה בשכבות רבות ורבות. כדי ליצור סידור סופר-עשיר, אפשר להוסיף אותם רק במשורה וליצור זר קליל ועדין. מקם את הפרחים בצורת הזר כדי להעריך כמה פרחים תזדקק לכיסוי כל הקיר, או הניח אותם בשכבה זה על גבי זה בכדי לכסות שטחים גדולים יותר במהירות.

אם אתה רוצה להשתמש בפרחים מלאכותיים ולחסוך קצת כסף במקביל

בחר בזר DIY במקום לשלם לאיש מקצוע. אם אתה קונה שבטים בודדים מחנות יצירה או ממוכר פרחי משי ורוצה לייצר כתר אחד בלבד, עליך להיות מודע לכך שתצטרך הרבה עלויות ותסיים עם עודף.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: